Вища освіта – потужна інвестиція у професійне майбутнє!

Дата: 02.02.2019 | Рубрика: Новини

Університет культури – виш щасливих студентів, а отже талановитих та успішних. У цьому переконались українські абітурієнти, які сьогодні приїздили на День відкритих дверей до столичного закладу вищої освіти.

На вступників чекав VIP-прийом: змістовна екскурсія престижними факультетами, знайомство із зірковими викладачами і студентами, цікаве спілкування та яскрава фотосесія, і звісно ж – деталі вступної кампанії 2019 та перелік предметів ЗНО для кожної спеціальності.

До речі, кількість зацікавлених абітурієнтів невпинно зростає! Ось і сьогодні масштаб Дня відкритих дверей в Університеті культури надзвичайно вражав!

І цей незаперечний факт вкотре засвідчив, що Університет культури є одним із топових ВНЗ України та улюбленим вишем української молоді. Адже студенти навчаються і набувають практичних навичок за новітніми освітніми програмами, беруть участь та організовують різноманітні vip-party, фестивалі, тренінги, майстер-класи, вечірки, івенти, фешн-покази й концерти. А викладають в Університеті культури справжні професіонали-практики з багаторічним досвідом та індивідуальним творчим підходом до кожної особистості. Це видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- й радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфер піару та журналістики.

У закладі вищої освіти – 10 сучасних факультетів: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва, в яких зосереджені творчі майстерні, інноваційні лабораторії та мультимедійні фахові аудиторії.

І головне – Університет культури співпрацює з провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини та Франції. Починаючи із другого курсу, студенти проходять тримісячну практику за кордоном. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння, навички і втілити свої мрії та амбіції в реальність.

ТОП-подією для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Вітаю вас! Ви знаходитесь у найкрутішому виші країни! Університет культури є національним за формою, змістом і головне – за духом.

Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації здорових творчих амбіцій. Якщо ви харизматичні, обдаровані та наполегливі, то обов’язково досягнете успіху!

Ви всі – унікальні, але цю унікальність потрібно розкрити, показати свій талант. Не бійтеся виділятись із сірої маси і бути білими воронами. Станьте популярними, успішними, а найголовніше – щасливими!

Реалізуйте свій потенціал, знання та енергію на благо України! Успішні українці – успішна Україна.

Бажаю вам добра, любові, оптимізму і бажання бути першими», – сказав Михайло Поплавський.

Абітурієнти отримали максимум корисної інформації, яскравих емоцій та визначились із майбутньою професією.

Своїми планами на майбутнє і враженнями про візит до вишу поділились абітурієнтки із міста Умань Черкаської області, – Аніта Музика та Марина Шишигина.

«Під час екскурсії мене дуже вразила масштабність Дня відкритих дверей, доброта й відкритість викладачів та їхній підхід до спілкування з абітурієнтами.

Мене зацікавила спеціалізація «Режисер масових свят», і тому вже влітку я планую повернутись до Університету культури вже студенткою!» – зазначила Аніта.

«Ще з дитинства я мріяла бути професійною акторкою і пов’язати своє життя з кіно, працювати на масштабних знімальних майданчиках та брати участь у світових кінофестивалях.

Отже здобувати вищу освіту я буду на Факультеті кіно і телебачення», – сказала Марина.

А Вікторія Марченко приїхала до вишу за запрошенням найкращого друга, Германа Лукина, який є першокурсником Університету культури.

«Мій друг багато розповідав про Університет культури, ділився враженнями і знаннями. Приїхавши сюди, я зрозуміла, що також хочу стати студенткою даного навчального закладу і навчатись разом із Германом за спеціалізацією «Менеджмент шоу-бізнесу»», – зазначила Вікторія.

День відкритих дверей по-справжньому підкорив вступників неймовірною студентською атмосферою творчого драйву і позитиву.

А ти вже побував в Університеті культури?!

9 березня для абітурієнтів всієї України відбудеться наймасштабніший День відкритих дверей, під час якого молодь зможе пройти попереднє зарахування. Можливо фортуна усміхнеться саме тобі!

*Галерея не відображається у мобільній версії сайту.