Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

WELCOMЕ TO УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ!

Дата: 30.08.2019 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відбулась урочиста зустріч-знайомство першокурсників із майстрами курсів, кураторами, викладачами, завідувачами кафедр і деканами 10 престижних факультетів.

Кожен із факультетів підготував для своїх студентів інформативну та захопливу святкову програму, під час якої вони дізнались про змістовне й цікаве навчання за обраним фахом. На Факультеті хореографічного мистецтва молодь вітали відомі балетмейстери, які вже за декілька днів розпочнуть розкривати таланти амбітних першокурсників-танцюристів. Серед зіркових викладачів: Григорій Чапкіс, Раду Поклітару, Олександр Лещенко, Олена Шоптенко та інші.

Факультет дизайну і реклами влаштував тепле знайомство у родинному університетському колі, аби молодь з різних куточків України вже з перших днів змогла знайти собі друзів та адаптуватися у столиці.

На Факультеті зв’язків із громадськістю і журналістики викладачі вітали  майбутніх медійників із чудовим вибором фаху, адже недаремно «піарник» і «журналіст» входять до списку найвпливовіших професій світу.

Під шквал овацій та радісних вигуків поздоровив першокурсників Михайло Поплавський: «Радий вітати в Університеті культури! Історія успіху кожного з вас починається вже сьогодні. Бажаю вам добра, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання!»

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу влаштував драйвову концертну програму із запальними танцями, піснями й жартами. Першокурсники були в захваті від такого атмосферного прийому і вкотре впевнились, що вони дійсно потрапили до найбогемнішого університету країни.

А от першокурсників Кафедри міжнародних відносин запросили на святковий дипломатичний прийом, де пройшла зустріч з метою встановлення дружніх взаємовідносин та обговорення розвитку професійних перспектив у різних країнах світу.

Не менш емоційними та захопливими були зустрічі й на інших факультетах: інформаційної політики і кібербезпеки; музичного мистецтва; івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу; і звісно ж, сценічного мистецтва; кіно і телебачення, де працюють із молоддю видатні митці: Ахтем Сеітаблаєв, Остап і Дмитро Ступки, Володимир Мойсеєнко, Микола Боклан, Богдан Бенюк, Володимир Горянський, Анатолій Тихомиров, Костянтин Грубич, Петро Мага, Григорій Решетнік, Тимур Мірошниченко.

Декани та куратори груп розповідали про всі особливості й переваги навчання в Університеті культури, закликали бути активними, проявляти свої творчі та організаційні здібності, долучатись до загальноуніверситетських заходів і наукових проектів.

Також першокурсники дізналися, що впродовж навчання на них чекає безліч майстер-класів, зіркових зустрічей і фахових тренінгів.

Урочиста зустріч завершилась фотосесіями та смачним тортом. А вже завтра студенти першого курсу разом зі своїми наставники вирушать на вечірку теплоходом по Дніпру!

Університет культури – це яскраві і незабутні студентські роки!

Контакти