Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Wellcome to шоу-бізнес!

Дата: 05.10.2018 | Рубрика: Новини

Кафедра шоу-бізнесу влаштувала яскраву та креативну посвяту першокурсників у студенти. Захід розпочався із запального танцювального флеш-мобу. А потім усім присутнім презентували відео про найталановитішу кафедру Університету культури.

Михайло Поплавський привітав молодь із важливою подією в житті: «Мені приємно, що єдина в Україні Кафедра шоу-бізнесу сьогодні святкує посвяту першокурсників у студенти. Саме з вибору улюбленої професії починається ваш старт до успіху. Будьте лідерами та режисерами свого життя! Щастя вам, добра, оптимізму і шаленого студентського кохання!».

До поздоровлень приєдналась декан Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Вікторія Соломатова, побажавши першокурсникам натхнення, ініціативності та втілення в життя креативних проектів.

Далі глядачам показали відеоролики з порадами, жартами та професійними настановами, котрі підготували старшокурсники для нового покоління менеджерів шоу-бізнесу.

Із щирими словами звернулась до молоді завідувач Кафедри шоу-бізнесу Олена Хлистун: «Від усього педагогічного колективу хочу побажати вам упевненості в собі. За вами велике майбутнє! Ми створимо вам плацдарм для успішної реалізації вашого творчого потенціалу. Обнімаю та бажаю перфектного вечора».

Студентка першого курсу проявила свої здібності й підготувала комедійний відеосюжет про викладачів. А старшокурсник виконав авторську пісню про навчання на Кафедрі шоу-бізнесу.

Родзинкою заходу стали відеопривітання молоді із початком дорослого життя від зірок шоу-бізнесу: Kishe, Світлани Лободи, Монатіка, Наталки Карпи, Dillema, Вадима Олійника, Лесі Нікітюк, Потапа та Насті Каменських, Хаса, Михайла Денисова й інших.

Відомий співак Олег Кензов зробив сюрприз і приїхав особисто привітати першокурсників. Зірка X-фактору в подарунок виконав три мегапопулярні пісні. Присутні настільки захопились харизмою та енергетикою виконавця, що не змогли всидіти на своїх місцях і почали танцювати.

Феєричним завершенням заходу стали творчі номери від усіх груп першого курсу. Емоційна та амбітна молодь підготувала неповторні флеш-моби, цікаві та оригінальні жарти, iнсценiвки та вокально-музичнi композиції.

Ну і звісно ж, у фіналі урочистої посвяти винесли величезний святковий торт і влаштували селфі-фотосесію.

Контакти