Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

«Я дуже хочу ЖИТИ!»

Дата: 04.11.2015 | Рубрика: Новини

Студенти університету культури обирають здоров’я. Вони не залишають на самоті із важкою хворобою друзів-КНУКіМівців, а борються за їхні життя. Так нещодавно Благодійний комітет Студпарламенту КНУКіМ влаштував доброчинну акцію «Допоможіть врятувати життя».

Метою цієї акції є надання грошової допомоги студентам університету, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям і не в змозі сплачувати за лікування.

Благодійний комітет звертається до всіх із проханням не бути байдужими до горя інших людей, а саме студентів КНУКіМ, які, можливо, є вашими знайомими, одногрупниками чи друзями. Адже такий удар долі може чекати будь-кого. Тому, будьте добрими, чуйними, милосердними, співчутливими до своїх ближніх, не залишайте їх у тяжку годину, і вони не залишать вас.

2

Юлія Москальчук – студентка 2-го курсу Факультету культурології КНУКіМ.

Юлія потрапила в аварію, зараз знаходиться в лікарні, де їй зробили операцію. Стан дівчини покращується, але незаможна родина витратила майже всі кошти навіть і позичку. Кожного дня потрібно більше 1000 грн. на лікування.

Номер картки брата Юлії – 5168 7553 7711 5049.

 

 

 

 

 

В межах акції «Допоможи врятувати» у КНУКіМ відбулася Благодійна виставка фотографій Миколи Шматка.

Він студент Факультету журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ. Діагноз – гіпертрофічна кардіоміопатія (обструктивна форма), недостатність кровообігу.

1

«Ніколи не міг подумати, що тяжка хвороба серця застане мене в такому молодому віці, в 21 рік, коли життя лише починається.

Хвороба тривалий час не турбувала мене, проходила без симптомів, я жив як усі молоді люди, навчався, захоплювався музикою, фотографіями, планував своє майбутнє, хотів мати сімю, але в один момент всі мої мрії зруйнувалися. Хвороба дала про себе знати і тепер прогресує з кожним днем, серце перестає перекачувати нормально кров, потовщується перегородка в серці. Радикального лікування немає. Останнє, що мені залишається – трансплантація серця. Це дуже великі кошти, самостійно зібрати таку суму, мені та моїм родичам, не під силу. На даний час мій стан погіршується з кожним днем.

Коли ми здорові, думаємо, що так буде завжди. Але приходить день, коли різко змінюється твоє життя. Я дуже хочу ЖИТИ!

Нехай Бог береже Вас, всіх Ваших рідних і близьких!».

Картка Приват Банку – 4149 4978 5174 4237 (отримувач – Шматко Микола Миколайович)

Детальнішу інформацію можна отримати у Благодійному комітеті Студпарламенту КНУКіМ:

(095) 212-66-55 – Олександра

(093) 437-28-29 – Вікторія

(063) 970-31-11 – Ілля.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.