Як обрати фінансування вашого проекту?

Дата: 17.05.2018 | Рубрика: Новини

Тиждень Кафедри шоу-бізнесу триває. Сьогодні відбувся майстер-клас «Як обрати фінансування вашого проекту?» від організатора масштабних фестивалів, керівника Hot Funky events, представника Universal Zulu Ntion Олександра Ле.

Спікер розповів молоді про популярний світовий економічний досвід – краудфандинг платформу. Варто зазначити, що краудфандинг – це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси, як правило, через Інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій. Для початку збирання коштів обов’язково повинна бути задекларована мета, визначена ціна її досягнення, а обчислення усіх витрат і спосіб фінансування мають бути для громади у вільному доступі.

«Зібрати потрібну суму через спеціалізовані Інтернет-платформи реально, проте це досить тривалий процес. На результати доводиться чекати приблизно півроку», – сказав Олександр Ле.

Також спікер пояснив важливість використання мерчу, тобто створення та продаж речей з атрибутикою компанії, проекту, музичного гурту, фільму, тощо.

До того ж, керівника Hot Funky events підкреслив необхідність постпродакшну: «Якщо ви не вмієте створювати поспродакшн для свого проекту, то не зможете розвиватися та знаходити нових спонсорів».

На завершення майстер-класу Олександр Ле дав декілька порад для ведення перемовин:

• Не займайте позицію того, хто просить допомогу, а пропонуйте свої ідеї.
  • Не думайте, що ви розумніші за співрозмовника.
  • Перед зустріччю дізнайтесь якомога більше про свого партнера та знайдіть спільне у ваших захопленнях і вподобаннях – це допоможе вам швидше налагодити контакт.