Якісна європейська освіта у КНУКіМ

Дата: 19.01.2017 | Рубрика: Новини

Сьогодні на День відкритих дверей до КНУКіМ завітали майже 700 абітурієнтів з Бориспільського, Богуславського, Обухівського, Фастівського, Яготинського, Броварського, Васильківського, Білоцерківського, Бородянського, Таращанського і Миронівського районів Київської області.

2D7A2373 2D7A2390 2D7A2500

Вступники особисто поспілкувалися з викладачами і студентами, отримавши вичерпні відповіді на актуальні питання, і на власні очі змогли переконатися у тому, що КНУКіМівці мають найсучасніші фахові лабораторії та потужну матеріально-технічну базу для навчання.

2D7A2437 2D7A2459 2D7A2531

В університеті культури зосереджені найбільш перспективні творчі та бізнес-спеціальності, які можна здобути на Факультеті журналістики і міжнародних відносин, Факультеті кіно і телебачення, Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультеті економіки, права та інформаційних технологій, Факультеті дизайну та реклами, Факультеті хореографічного мистецтва, Факультеті культурології, Факультеті режисури і шоу-бізнесу, Факультеті музичного мистецтва.

2D7A2489 IMG_2656 2D7A2455 IMG_2664

Одинадцятикласниці з міста Васильків Валерія і Любов після екскурсії університетом в першу чергу звернули увагу на високотехнологічне обладнання навчальних аудиторій та вишуканий дизайнерський інтер’єр корпусів. Вони зауважили, що в університеті дбають про своїх студентів, тому дівчата вже обрали для себе напрями, за якими хочуть навчатися, а саме журналістика і туризм.

2D7A2453

«Я перший раз у вашому університеті і хочу сказати, що такого ще ніде не бачила. Безліч вражень та емоцій. Атмосфера студентського життя налаштовує на приємний лад, нас зустріли, як справжніх зірок», – поділилась Василина з Бориспільського району, яка планує навчатися на web-дизайнера.

2D7A2482 IMG_2769 2D7A2407

2D7A2970

Бурхливими оваціями абітурієнти зустріли Михайла Поплавського.

BP5R8151

«Університет культури – успішний виш, який гарантує якісну європейську освіту, сучасний сервіс, незабутні студентські роки! Ви отримаєте два дипломи – український та європейський і зможете конкурувати на міжнародному ринку праці.

Ви є режисерами свого життя. Все залежить від вас, потрібно правильно ставити мету, наполегливо йти до неї, працювати та вірити в себе і своє майбутнє.

Наш девіз – «Жити, любити, творити і перемагати», чого я і вам бажаю», – сказав Михайло Михайлович.

2D7A3026

«Хочемо подякувати за теплий прийом. Завдяки Дням відкритих дверей у КНУКіМ ми більше ні на хвилину не сумніваємось у виборі майбутньої професії та вищого навчального закладу. Готуємо документи до вступу!» – розповіли Ілля та Юлія з Миронівки, які твердо налаштовані вступати до КНУКіМ.

2D7A2494

IMG_2705

Насичена зустріч завершилась жвавим обговоренням щодо вступу у виш та спільними фото абітурієнтів біля головного корпусу університету.

IMG_2647