Євген Кот: «З вами має бути про що танцювати!»

Дата: 08.09.2021 | Рубрика: Новини

Відомий український танцівник, хореограф-постановник, переможець «Танці з зірками» 2019 року, суддя нового сезону шоу «Україна має талант» та зірковий викладач університету культури Євген Кот провів для студентів факультету хореографічного мистецтва майстер-клас.

Декан факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус привітала зіркового гостя, випускника університету культури та зазначила, що навчальний рік розпочався дуже насичено для студентів і аби вони вдосконалювались та розвивались на факультеті буде проходити багато подібних майстер-класів та практичних занять з провідними хореографами країни, менторами і людьми, яким є що сказати, у яких за плечима величезний досвід.

На прикладі проєкту «Танці з зірками» хореограф розібрав з молоддю, що таке танець, його постановка, емоційна складова і технічна побудова, а також поділився своїми навичками та професійними секретами.

Спікер розповів, що у побудові постановки має бути своя концепція, а головні аспекти – це стиль, тема, ідея, музика та хореографія, і все це має бути в стовідсотковій гармонії між собою.

«Найбільш вірним способом буде починати з ідеї, а вже потім вибудовувати красиву картинку, костюми, образи і т. д. Ви повинні шукати у всьому гармонію, тоді це буде красиво, влучно і цікаво, тоді аудиторія, глядачі будуть дивитись тільки на вас. З вами має бути про що танцювати!

Вся творчість відштовхується від нашого життєвого досвіду та емоцій», – зауважив Євген.

На прикладі власної хореографічної постановки у парі з Ксенією Мішиною на шоу «Танці з зірками», Є. Кот показав, як правильно вибудовувати історію в танці, пов’язуючи її з темою кожного ефіру на проекті. За словами лектора, одночасно на сцені не повинно відбуватись 2 дії. Стиль має неодмінно поєднуватись з музикою, ідеєю номеру, костюмами, реквізитом, а ще одним з найголовніших факторів є емоційне наповнення, яке глядач неабияк відчуває у виступі пари. Потрібно давати живу емоцію, самовиражатись. Завдання хорошого танцівника – вміти «утримати» глядача.

Привітав випускника, а нині зіркового викладача Університету культури Михайло Поплавський: «В новому навчальному році ми розпочали традиційні творчі зустрічі з відомими особистостями, які досягли успіху та навчатимуть вас, передаватимуть цінний досвід, аби ви стали професіоналами своє справи.

Приємно бачити вас сьогодні, ви зробили правильний вибір у своєму житті, обравши Університет культури. Ми постараємось, щоб ви були в зоні комфорту, щоб ваші батьки гордилися вами. Переконаний, що успіх вас уже наздоганяє. Головне, бути готовими та вчасно його зловити!

Будьте наполегливими, цілеспрямованими, майте мету та атакуйте життя! Створюйте власну історію успіху! Я хочу, щоб ви були успішними, багатими і щасливими українцями», – сказав Михайло Поплавський.