Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Європейська startup столиця

Дата: 17.02.2017 | Рубрика: Новини

Студенти Кафедри комп’ютерних наук відвідали публічну дискусію «Місто стартапів: шлях до клубу європейських стартап-столиць», де був презентований досвід Нідерландів у розвитку економіки, а також досягнення ініціатив, що підтримують розвиток стартап-екосистеми в Україні.

1

Захід відбувся у колонній залі КМДА. Подія є спільною ініціативою Western NIS Enterprise Fund та greencubator і відбулася за участі Рубена Ньювенхауса – співзасновника ініціативи StartupAmsterdam.

Фундатор розглянув покроковий механізм створення міської стартап-екосистеми, яка працює на користь усіх мешканців, та навів приклад успішної реалізації проекту – 21% нових робочих місць у 2015 році.

2

Про можливості розвитку міських стартап-екосистем в Україні, роль міської влади в її побудові та можливості, які вона дає місту, розповіли доповідачі:

• Дмитро Шимків Dmytro Shymkiv, заступник Голови Адміністрації Президента України;

• Андрій Колодюк Andrey Kolodyuk, голова спостережної ради UVCA;

• Ірина Озимок Irene La Fleur, керівник Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund;

• Роман Зінченко Roman Zinchenko, координатор української мережі енергетичних інновацій Greencubator;

• Денис Довгополий Denis Dovgopoliy, президент акселератора GrowthUp.

3 4

За підсумками дискусії було зініційовано проекти, що об’єднають творчу молодь навколо перспективних стартапів, спрямованих на інноваційність міста. Зокрема важливим напрямком у розвитку української столиці є IT-галузь, потреба у фахівцях якої невпинно зростає.

5

Контакти