Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Юридичний факультет – велика і дружна родина!

Дата: 01.10.2013 | Рубрика: Новини

Юридичний факультет Київського національного університету культури і мистецтв святкує своє 17-річчя.

Юридичний факультет Київського національного університету культури і мистецтв був заснований у 1996 році. Проте, за свої, всього лишень, 17 років став одним із найуспішніших. Далеко не кожен факультет міг би похвалитися досягненнями, які були здобуті за вкрай короткий час дружним колективом.

IMG_2272

Кожен, хто навчається або працює на ЮФ, намагаються зробити свій внесок у розвиток улюбленого факультету, в якому панує любов і злагода.

IMG_2288

Студенти нашого факультету не лише здобувають якісну освіту, набувають практичних навичок майбутньої професії, а й мають змогу самореалізуватися як особистість. Цього року розпочав свою діяльність Дебатний клуб ЮФ КНУКіМ, в якому студенти розширюють свій кругозір, вдосконалюють прийоми ораторського мистецтва, а також, граючи в судові дебати, отримують цінну практику, вкрай необхідну для майбутнього юриста.

IMG_2226

Що ж стосується наукових досягнень, тут студенти нашого факультету теж не «пасуть задніх». Вони активно беруть участь у всеукраїнських наукових конференціях, публікуються в різноманітних наукових виданнях, газетах, юридичних журналах. У тому їм допомагають наші викладачі. Юрфак може похвалитися зірковим викладацьким складом, до числа якого входять: Василь Тимофійович Маляренко – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, суддя вищого кваліфікаційного класу, Заслужений юрист України; Голова Верховного суду України (2002—2006); Володимир Петрович Михайленко – кандидат юридичних наук, доцент; автор понад 50-ти наукових та методичних праць з оперативно-розшукової діяльності, кримінального та кримінально-виконавчого права, в тому числі чотирьох навчальних посібників; у 1974 р. у складі делегації науковців СРСР брав участь у роботі XI конгресу ООН міжнародної асоціації кримінального права (м. Будапешт); голова печерської спілки юристів України; Юрій Анатолійович Бут – кандидат юридичних наук, доцент; депутат Верховної Ради України 6-го скликання, член Комітету з питань правосуддя, Заслужений юрист України; Катерина Анатоліївна Рябець – кандидат юридичних наук, професор; автор понад 50-ти публікацій, в тому числі: навчального посібника «Екологічне право» (К., 2009 р.) з грифом Міністерства освіти і науки України; Андрій Олексійович Ляш – кандидат юридичних наук, професор; автор і співавтор понад 60-ти наукових та навчально-методичних праць, з них 9 навчальних посібників із грифом Міністерства освіти і науки України.

IMG_2240 IMG_2215 - копия

Випускники ЮФ – справжня гордість факультету. Вони гідно виконують свій професійний обов’язок як у Прокуратурі, так і органах внутрішніх справ, є служителями закону – від районних судів до Конституційного суду України. Не обійшлося без «наших» і у Верховній Раді України, міністерствах, обласних державних адміністраціях. Хотілося б сказати ще про одного випускника, який щодня вболіває за наш Юридичний факультет – це декан ЮФ Анастасія Вікторівна Зайцева.

За роки навчання я зрозумів, що Юридичний факультет – це велика і дружна родина.

IMG_2231

З Днем народження, мій рідний факультете!

Автор статті: студент ІІ-го курсу Юридичного факультету Олександр Сіроштан