Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Юрій Ткач в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Дата: 10.03.2023 | Рубрика: Новини

У рамках серії зіркових майстер-класів «Майстерня шоу-бізнесу» на кафедрі продюсування та шоу-бізнесу відбулась творча зустріч з українським коміком, телеактором Юрієм Ткачем. Запрошений гість відомий ролями у ситкомах «Країна У» та «Одного разу під Полтавою». Учасник телевізійних шоу «Танці з зірками» та «Ігри приколів». У 2018 році став суддею четвертого сезону Ліги сміху. У 2019 році – член журі шоу «Розсміши коміка. Діти». Нині виступає у складі команди Студії «Квартал 95» з благодійними концертами в Україні та за кордоном. А з початком повномасштабної війни займається волонтерською діяльністю.


Студентській молоді Юрій розповів, що ще зі шкільних років грав у КВК (Клуб веселих і кмітливих). Має дві вищі освіти. Першу спеціальність конструктора-механіка металургійного обладнання отримав більшою мірою для власного тата, щоб той дозволив йому грати в КВК. А на другу освіту – у сфері фінансів – пішов уже заради мами, яка також хотіла для сина перспективної професії. І тільки маючи в наявності два дипломи, Юрій зміг нарешті зайнятися своєю улюбленою справою. Саме вища ліга КВК згодом дала шанс на успіх коміку. Тож молоді університету культури він сказав: «Ви, щасливі люди, бо будете займатись тим, що любите. Це є дуже цінним».

На зустрічі Юрій багато жартував, імпровізував та поділився зі студентами хвилею мотивації і позитиву.

Маючи чималий досвід виступів на сцені, артист зауважив, що глядачеві важливо бачити красиву картинку, а що відбувається за кулісами нікому не цікаво. Загалом там, за його словами, повний хаос, метушня, свої проблеми і задачі. Завдання менеджера шоу-бізнесу полягає в тому, щоб забезпечити цю красиву картинку і відчуття того, що все чудово. «Необхідно до кожного артиста чи члена команди знайти свій підхід, всі люди творчі. В шоу-бізнесі важливе спілкування і людяність, як і в житті». Аби досягти успіху, потрібно також мати креативну, цілеспрямовану та працьовиту команду. «Якщо ти любиш свою справу, то обов’язково станеш крутим професіоналом», – додав Ю. Ткач.

На майстер-клас завітав Михайло Поплавський і подякував Юрію Ткачу за дружнє та інформативне спілкування зі студентами.Наприкінці зустрічі актор зазначив: «Якщо у вас є мрія, вогник творчості, то неодмінно слідуйте своїм цілям, і успіх вам гарантований. Будьте тут і зараз, кайфуйте від життя.

У кожного є свої затиски, я і сам достатньо критичний до себе, але це тільки у вашій голові, із цим потрібно прощатись. Вірте в себе, працюйте над собою, розвивайтесь, і у вас все вийде».

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року