Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Ювілей Ірини Кириліної

Дата: 04.04.2013 | Рубрика: Новини

Студенти Кафедри естрадного співу урочисто привітали заслуженого діяча мистецтв, доцента кафедри естрадного співу Ірину Яківну Кириліну з днем народження та 40-річним ювілеєм творчої діяльності.

1

Ірина Кириліна композитор-академіст, яка брала участь у престижних міжнародних форумах: Англії, Голландії, Польщі, Чехії, США, Югославії, Німеччини, Австралії, Японії, країн СНД.

2

Ця легендарна жінка пише “серйозну” музику, а також пісні для багатьох відомих естрадних виконавців: Лілії Сандулеси, Іво Бобула, Павла Зіброва, Віталія Білоножка, Оксани Білозір та інших. Твори Кириліної виконували також Ніна Матвієнко та Людмила Артеменко. У 1999 р. їй присвоєне почесне звання “Заслужений діяч мистецтв України”. Кириліна не тільки композитор, а ще й автор текстів та продюсер.

3

Захід відбувся в концертному залі КНУКіМ в 224 аудиторії о 14:00, ведучий був Віктор Михайлович Шпортько, який разом зі студентським оркестром  «Gazz band» під керівництвом Григорія Постоя  і відкривав концерт.

За словами Ірини Яківни: «Мої нинішні підопічні – студенти Київського національного університету культури і мистецтв це майбутнє української естради!»

4

Студенти Кафедри естрадного співу виконували шлягерні музичні композиції  та пісні з репертуару Кириліної, які вона супроводжувала грою на фортепіано, коментувала та передавала неосяжну любов до «своїх дітей».

На концерт завітали гості: Тетяна Школьна, солістка національної філармонії, викладач  Кафедри народного співу КНУКіМ, яка співала під акомпанемент сліпого професійного баяніста Віталія Марченка; Руслана – випускниця КНУКіМ, нині педагог університету імені Драгоманова, настільки захопила публіку енергетикою, що усі глядачі в єдиному творчому пориві спільно з нею виконали пісню Ірини Яківни «Хай у полі колоситься».

5

Народний артист Віктор Михайлович Шпортько прокоментував: “Я радий, що в українській музиці є така талановита жінка, світла і гарна  людина – композитор Ірина Кириліна. Що до цього ще можна додати? Мабуть, єдине – щоб краще зрозуміти Кириліну, треба слухати її музику».

6

Програма концерту була пронизана духом студентської  любові, обігріта великою пошаною колег. Закінчився ювілейний захід дзвінким акордом оркестру під гучні овації глядачів та радісну усмішку Ірини Яківни Кириліної, вдячної і щасливої в оточенні улюблених студентів.

Контакти