Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Закордонна практика студентів ФГРіТБ

Дата: 19.07.2017 | Рубрика: Новини

Сучасні тенденції розвитку готельно-ресторанного і туристичного бізнесу чітко вказують, що для майбутніх фахівців, окрім базових теоретичних знань, важливу роль відіграє практична підготовка. У ході практики студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу знайомляться зі специфікою діяльності установ, набуваючи професійних умінь у сучасних готельних та ресторанних закладах.

Навчання на ФГРіТБ відкриває для молоді можливість попрактикуватися і за кордоном.

Цього року майбутні готельєри, ресторатори та туризмознавці набували нового важливого досвіду для власної професійної діяльності на найпопулярніших курортах Кіпру, Туреччини та Болгарії.

Найактивніші студенти, пройшовши співбесіду з роботодавцями провідних п’ятизіркових готелів, отримали можливість проявити себе та удосконалити власні фахові вміння, працюючи у різних службах готельних комплексів: харчування, розміщення та організації дозвілля (дитяча та доросла анімація).

Окрім чудової нагоди пройти практику за кордоном, КНУКіМівці мали змогу підвищити рівень володіння англійською мовою, розвинути комунікативні навики, спілкуючись з іноземними гостями, та навчитися самостійно вирішувати різнопланові виробничі питання.

Також у процесі закордонної практики студенти здобули необхідні знання і досвід для організації власного бізнесу в майбутньому.

Варто зауважити, що виробнича практика сприяє значному удосконаленню фахових компетенцій студента та ефективній підготовці до подальшої професійної діяльності у справжніх виробничих умовах.

Контакти