Запальний лінді-хоп від Олени Шоптенко

Дата: 08.09.2021 | Рубрика: Новини

Першокурсники факультету хореографічного мистецтва взяли участь у драйвовому майстер-класі з лінді-хопу. Влаштувала практикум для молоді відома українська хореографиня, головна балетмейстерка шоу «Танці з зірками», чемпіонка світу з латиноамериканських танців, зіркова викладачка Університету культури Олена Шоптенко.

«Стиль лінді-хоп почав розвиватись паралельно із джазовою музикою у 30-х роках минулого століття. Він увібрав риси чарльстона, степу, джайву та інших свінгових танців, пізніше набув трансформації», – розповіла студентам Олена Вікторівна й запропонувала долучитись до вивчення оригінальної танцювальної конструкції.

Легкість, енергійність і відточеність рухів відомої хореографині захоплювали учасників, які намагались одразу повторювати і запам’ятовувати кроки, стрибки, оберти. Працювали й над правильною координацією, пластикою, рівновагою, а також швидкістю танцю.

Олена Шоптенко з уважністю спостерігала за точністю виконання кожного елементу, вказувала на помилки і роз’яснювала, демонструючи, як їх уникнути.

Окрему увагу зіркова викладачка звернула на музичне оформлення танцювальної композиції. За її словами, варто зрозуміти характер мелодії, тобто настрій, який вона створює: сумний чи радісний, сповнений пристрасті або чуттєвості, і зуміти розкрити його у хореографічному творі.

Декан факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус пишається співпрацею із зірковою балетмейстеркою Оленою Шоптенко і впевнена, що у її студентів яскраве творче майбутнє.

«Коли майстри такого високого рівня заходять до хореографічної зали і показують, як потрібно танцювати, створювати постановки, у молоді з’являються мотивація, жага до пізнання нового, відкриття свого таланту і, безперечно, нових звершень».

Проявивши наполегливість, зосередженість і бажання творити, студентам вдалось виконати хореографічну конструкцію з лінді-хопу. Звичайно, з натхненням і неймовірним запалом, адже їх навчала зіркова викладачка Олена Шоптенко, для якої танець – це стиль життя.