Заслужений тріумф студентів КНУКіМ на науковій ниві!

Дата: 06.03.2020 | Рубрика: Новини

Команда від КНУКіМ посіла ПЕРШЕ місце в інтелектуальному конкурсі у межах науково-просвітницького форуму «Молодіжний Давос». Захід відбувся 3 березня,головним організатором науково-практичного заходу вже кілька років поспіль виступає Міжнародний культурно-освітній центр «Сяйво».

«Молодіжний Давос»,  є адаптованою моделлю однойменного всесвітнього форуму. Студентський захід проводиться з метою  підтримки обдарованої молоді, що опікується дослідженням питань культури, політики, історії, соціології, екології, економіки та інших галузей знань, а також провадить практичну або експериментальну діяльність у цих сферах.

Цього року до фіналу увійшли команди трьох університетів – Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Київського національного університету культури і мистецтв.

Нашу команду – «Месники науки» представили студенти, члени студентського наукового товариства #СНТ #КНУКіМ, які вже зробили свої перші кроки на науковій ниві. Капітаном команди стала Анна Павлова – студентка 3 курсу групи МВ-27 факультету міжнародних відносин. Саме вона доклала найбільше зусиль для того, щоб організувати робочий процес та впевнено привести свою команду до перемоги. Також у змаганнях взяли участь: Арсен Мартищук, студент 2 курсу групи МВ-18 факультету міжнародних відносин та Анна Федоренко, студентка 1 курсу групи ПР-29 факультету зв’язків з громадськістю і журналістики.

Конкурс проводився з метою об’єднання обдарованої молоді та мотивування її на майбутні наукові пошуки. У фінальному раунді інтелектуальних змагань учасники обговорювали ювілейний 50-й форум у Давосі, проблеми сучасної молоді та представили власні інноваційні проекти за технологією «SMART».

Найбільше членів журі вразив проект віртуального лекторію «Кухня науки», представлений нашою командою. «Месники науки» з ентузіазмом та натхненням презентували свої доробки. «Революційний» для сучасного українського освітнього простору проект чекає на реалізацію.

Проекти, представлені конкурсантами на змаганнях, оцінювалися членами професійного журі : В. Ващенко (Київський національний торговельно-економічний університет), В. Омельченко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та О. Каролоп (Київський національний університет культури і мистецтв).

Свої вітання учасникам і номінантам висловили шановані гості, серед яких були присутні голова правління Міжнародного культурного центру «Сяйво» професор В. Сергійчук, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині і співзасновник центру І. Турянський, а також заслужена журналістка України Д. Дуцик.

Особлива подяка за підтримку та проведення консультацій під час підготовки до конкурсу директору Науково-дослідного інституту КНУКіМ, кандидату педагогічних наук, професору Юлії Трач; співробітнику НДІ, куратору команди «Месники науки», кандидату педагогічних наук Олені Дибі; науковому консультанту, кандидату культурології, асистенту кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу КНУКіМ Вікторії Волинець. Також висловлюємо подяку студентам кафедри шоу-бізнесу Арсенію Пушміну група МШБ-49 та Олександру Мартиненку група МШБ-46, магістранту Роману Гармашу група МК-19, та усім студентам і викладачам, які голосували за нашу команду «Месники науки» на веб-сторінці Міжнародного культурного центру «Сяйво».

Ми пишаємося нашими студентами! Бажання вчитися та пізнавати нове, досі незвідане, рухає наших юних науковців вперед. Тож бажаємо їм подальших перемог!