Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Збори першокурсників КНУКіМ

Дата: 02.09.2012 | Рубрика: Новини

Напередодні Всеукраїнського Дня знань, 31 серпня, в Київському національному університеті культури і мистецтв відбулися урочисті збори студентів та викладачів.

Особливою ця зустріч була для першокурсників, які, подолавши нелегкі вступні перегони, вибороли омріяне право бути КНУКіМівцями. Вони знайомились із новою студентською родиною, науково-педагогічним складом кафедр, керівництвом факультетів та інститутів, проректорами.


За багаторічною університетською традицією відкривав збори студентів першого курсу доктор педагогічних наук, професор, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський. Він тепло привітав молодь із новим етапом у їхньому житті, запевнивши, що керівництво університету докладе максимальних зусиль, щоб його студенти навчалися і жили в комфортних умовах.

«Бажаю успіхів у навчанні, наснаги та невичерпної творчої енергії. Впевнений, ви здобудете багато славних перемог, досягнете професійних вершин і станете висококласними фахівцями. Щастя, здоров’я, оптимізму та шаленого студентського кохання», – сказав Михайло Михайлович.

Звертаючись до першокурсників, керівництво кожного структурного підрозділу КНУКіМ не лише побажало своїм новим вихованцям  міцного здоров’я та успіхів у навчанні, а й налаштувало їх на цілеспрямовану наполегливу працю впродовж року.

На зборах студентам окремих кафедр представили новопризначене керівництво. Так, Кафедру акторів кіно очолила Заслужений діяч мистецтв України Лілія Миколаївна Єременко, Кафедру журналістики та видавничої справи – доктор філологічних наук, професор Микола Степанович Тимошик, Кафедру зв’язків з громадськістю та реклами – заслужений працівник культури України, кандидат культорології Валентина Павлівна Дячук, Кафедру соціології – доцент, кандидат соціологічних наук Інна Петрівна Шевель, Кафедру фольклористики, народнопісенного виконавства та хорового мистецтва – Заслужений діяч мистецтв України Наталія Леонідівна Регеша, Кафедру режисури естради і масових свят – Заслужений діяч мистецтв України, професор Світлана Миколаївна Деркач, Кафедру режисури драматичного театру та акторського мистецтва – кандидат педагогічних наук, професор Ніна Миколаївна Гусакова, Кафедру народної хореографіїкандидат педагогічних наук, доцент Ірина Миколаївна Гутник.

Змінився керівний склад і в одному з найпотужніших інститутів КНУКіМ – Інституті міжнародних відносин і журналістики. Його очолила Заслужений працівник культури України, кандидат політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин, проректор КНУКіМ Інна Олександрівна Костиря.

Привітання лунали і від старшокурсників. Вони радо прийняли вчорашніх абітурієнтів до своєї багатотисячної сім’ї, жартуючи: «Справжніми студентами ви станете лише після першої сесії».

Після офіційної частини першокурсникам вручили офіційний документ КНУКіМвіця – студентський квиток. Відбулося і неформальне спілкування з викладачами Університету, під час якого молодь відвідала новісінькі інноваційні лабораторії, мультимедійні навчальні центри та охайні лекційні аудиторії вишу.

Відразу після зборів першокурсники Кафедри зв’язків з громадськістю та реклами влаштували цікавий флешмоб, до участі у якому приєднались студенти та викладачі інших кафедр КНУКіМ.

Контакти