Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Зміни починаються з тебе!

Дата: 14.05.2015 | Рубрика: Новини

З нагоди Дня пам’яті та примирення Факультети культурології, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами КНУКіМ влаштували Благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО. «Зміни починаються з тебе» – під таким гаслом пройшла волонтерська акція заради допомоги хоробрим героям на Сході України, навколо якої об’єдналася велика і дружна КНУКіМівська родина.

Провідна ідея ярмарку – єднання заради миру!

1

Ініціатива проведення доброчинного заходу належить студентам Факультету культурології, яких підтримали Студентський парламент Факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та дизайну і реклами.

2

Під живий акомпанемент акордеону на Головній площі КНУКіМ зібралися не лише студентський і викладацький колективи мистецького вишу, а й мешканці Печерського району столиці. Креативні і творчі студенти разом із викладачами створили національні сувеніри та різноманітні дрібнички.

1A 1B

Картини, іграшки, прикраси та навіть авторські збірки, які всі небайдужі купували не лише на згадку про патріотичний захід, але і з високою метою – зробити благодійний внесок на користь захисників Вітчизни. Особливою прикрасою заходу стало «Дерево побажань» для бійців АТО, на якому всі учасники і гості зав’язували синьо-жовті стрічки з надіями і сподіваннями.

7

І як це на ярмарку не поживитися смачненьким?! Смакували і українським борщем, і пловом, і різними запашними смаколиками. Усі страви були приготовані студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та Факультету культурології, які в свої кулінарні вироби вклали мир і віру в перемогу.

4 5 6 8 9

Поважними гостями заходу були бійці батальйону ім. Сергія Кульчицького Національної гвардії України, які першими після Євромайдану вирушили добровільно на Схід, та 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій», що долаючи суворі перешкоди, обороняли і продовжують обороняти цілісність та незалежність України. Спеціально для національних героїв студенти підготували патріотичну концертну програму, режисером-постановником якої є доцент Кафедри культурології Катерина Анатоліївна Гайдукевич.

10

Розпочав концерт з нагоди благодійного свята Український народний хор імені Станіслава Павлюченка (художній керівник та диригент – Олена Михайлівна Скопцова) вікопомними піснями: «Реве та стогне Дніпр широкий» і «Виглядала мати сина».

3

Приємно здивувала всіх випускниця Кафедри культурології Анна Мірошніченко, яка емоційно і проникливо заспівала «Хочу жити без війни»! Несподіванкою для присутніх став виступ студентів 2-го курсу Факультету культурології з піснею «Обійми».

12

Композиція прозвучала, як символ єднання і бажання жити в мирі. Почула публіка також і пісню «Кукушка» зіркової студентки КНУКіМ Олександри Погуляй, отримавши неймовірний заряд емоцій.

12А

Під час акції КНУКіМівці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців, які віддали свої життя заради нас. Величезний біль душі не приховати за жодною маскою. Тож свої почуття і хвилювання з вірою у світле майбуття творча молодь висловила у віршах, присвячених бійцям, які не могли стримати сліз.

13

Представники організаційного складу благодійного ярмарку «Зміни починаються з тебе» – адміністрація Факультетів культурології, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами КНУКіМ акцентували, що ініціатива проведення акції належить студентам, висловивши у своїх промовах побажання і вдячність воїнам АТО та молоді.

«Дорогі друзі! Сьогодні ми шануємо відважних, сильних духом чоловіків – воїнів, бійців АТО, які віддано захищають свою Батьківщину, свою родину, свій будинок, свою справу, своє майбутнє. Від імені усього колективу Факультету культурології і від мене особисто вітаю вас з нагоди сьогоднішнього свята, організованого спільними зусиллями студентів різних спеціальностей. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, добра, оптимізму, віри у світле майбутнє і натхнення для його творення!» – зазначила декан Факультету культурології Людмила Євгеніївна Просандєєва.

«Я пишаюсь нашими студентами, які не залишилися байдужими до подій, що відбуваються зараз на Сході України. – зауважила заступник декана Факультету культурології Олена Олександрівна Каракоз і звернулась до присутніх воїнів АТО. – Дорогі наші захисники, мужності вам і найголовніше – віри в перемогу, бережіть себе і пам’ятайте, що ми з вами! Слава Україні!»

14A

«Все почалось зі студентів, адже саме вони ініціювали благодійний ярмарок, що свідчить про їхні небайдужість і патріотизм. Приємно бачити прагнення молоді до реалізації добрих справ на благо нашої країни», – підкреслив декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Олегович Комарніцький.

14B

«Шановні захисники! Кожен із нас віддає частку душі в тих виробах, які ми презентували. Для мене це персоніфіковано, тому що мій племінник Богдан зараз перебуває в батальйоні «Азов», і, ви знаєте, гордість пробирає по тілу за таку відвагу! Спасибі вам за те, що ми маємо можливість кожного дня вчитися, працювати і взагалі жити!» – наголосила декан Факультету дизайну та реклами Вікторія Василівна Соломатова.

14C

Вже зовсім скоро у наших бійців закінчиться ротація, і вони вирушать на Схід. Та наш захід назавжди залишиться в їхній пам’яті. А КНУКіМівці цю зустріч закарбують на сторінках історії про хоробрих героїв.

За гостинний і теплий прийом бійці висловили вдячність студентській молоді та викладачам мистецького вишу. Заступник командира роти ім. Кульчицького Володимир Пастушок, з позивним «Пісня», подякував і КНУКіМівцям, і особисто Михайлу Михайловичу Поплавському, який постійно опікується проблемами українських військових, допомагаючи не лише коштами, але і спорядженням, харчами та ліками.

13A

Активними учасниками волонтерського руху є Володимир та Руслан Кошовенки, співробітники КНУКіМ, які з перших днів революції гідності підтримували захисників Євромайдану. Наразі вони працюють у центрі допомоги бійцям АТО, плетуть маскувальні сітки для потреб армії. Усі бажаючі, хто хоче допомогти можуть звертатися до Руслана та Володимира у мережі: Маскувальна сітка на Вежі.

14 15

Через КНУКіМівських волонтерів Наукова бібліотека КНУКіМ передала бійцям книги патріотичної тематики та збірку віршів «Борись в ім’я честі». Ініціював видання збірки – директор Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрій Іванович Горбань, а укладачем є – завідувач сектору методичної роботи Олена Олексіївна Скаченко.

IMG_6332

Відважних героїв прийшли підтримати школярки 5-го класу 58-ої школи Шевченківського району, які подарували їм пісню «Мир без війни».

17

Зібрані кошти з продажу (10 337 грн.) були передані бійцям АТО під час святкового концерту. Сподіваємося, що таким гарним благодійним вчинком КНУКіМівці змінять чиєсь життя на краще.

18

По завершенні доброчинного ярмарку студенти влаштували патріотичний флешмоб на головній площі КНУКіМ, створивши із національних прапорів величезне серце, як символ щирої відданості і любові до своєї Батьківщини. А потім разом із бійцями запустили в небо білих голубів та жовто-блакитні кульки, загадавши єдине бажання «Прагнемо миру в Україні!»

19 20 21

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.