Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

ЗНАЙ НАШИХ

Дата: 12.12.2012 | Рубрика: Новини

Під патронатом ректора Київського національного університету культури і мистецтв, професора Михайла Михайловича Поплавського на базі кафедри народної хореографії КНУКіМ відбувся науково-методичний семінар для викладачів хореографії шкіл естетичного виховання Київщини.

Педагогічний склад кафедри з радістю відгукнувся на прохання управління культури Київської обласної державної адміністрації та методичного об’єднання хореографів Київської області провести теоретичні та практичні заняття для викладачів позашкільних спеціалізованих навчальних закладів з метою удосконалення їхньої фахової майстерності.

До програми семінару ввійшли відкриті заняття зі студентами кафедри, а саме: практичний показ із подальшим роз’ясненням методики виконання та викладання тих чи інших дисциплін. Також відбулася дискусія, під час якої були обговорені актуальні проблеми хореографічної освіти дітей і молоді й запропоновано шляхи їх вирішення.

З методикою викладання класичного танцю учасників семінару ознайомила декан факультету режисури та хореографії, професор кафедри народної хореографії Лариса Юріївна Цвєткова.
Затамувавши подих, хореографи спостерігали за студентами ІІ-го та IV-го курсів, які демонстрували свої знання та вміння з класичного танцю. Лариса Юріївна поділилася із присутніми своїми секретами педагогічної майстерності, що забезпечують високий рівень підготовки студентів кафедри.
Про особливості викладання та виконання українського народно-сценічного танцю на семінарі розповідав доцент Сергій Лук’янович Зубатов. Принципи побудови вправ біля станка та етюдів на середині залу в характері різних локальних регіонів України Сергій Лук’янович підтверджував практичним показом, учасниками якого стали студенти ІІІ-го та ІV-го курсів кафедри.
Методичні рекомендації та практичні поради з балетмейстерської діяльності в дитячих хореографічних колективах учасникам семінару надала завідувач кафедри народної хореографії, кандидат педагогічних наук, професор Ірина Миколаївна Гутник.Критерії підбору репертуару та специфіку створення  дитячих номерів було продемонстровано на прикладі хореографічних постановок на основі народних ігор і розваг, створених студентами кафедри під час вивчення дисципліни «Мистецтво балетмейстера».Молодий викладач кафедри, аспірантка Дар’я Олексіївна Ніязкулова показала на семінарі відкрите заняття з дисципліни «Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю» студентів ІІ-го курсу, приємно вразивши гостей своїми успіхами у викладацькій діяльності.Кафедра народної хореографії  КНУКіМ планує надалі зробити такі методичні семінари щорічними й залучати до участі в них викладачів і хореографів із різних областей України.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року