Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Золоті українські пісні XXI століття в телевізійному проекті КНУКіМ «Українська пісня»

Дата: 12.11.2012 | Рубрика: Новини

В НТКУ цієї п’ятниці  пройшли зйомки безпрецедентного проекту  у царині  українського телебачення –  «Українська пісня». Спільний проект Київського національного університету культури і мистецтв та Першого національного телеканалу  ось уже восьмий рік поспіль  популяризує українську пісню як в Україні, так і за кордоном.  Автор ідеї, генеральний продюсер та головний режисер-постановник якого є ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Цього разу зйомки програми проходили в новому форматі.  Звучали пісні, виплекані народною любов’ю,  у виконанні народних та заслужених артистів України: Ніни Матвієнко, Степана Гіги, Івана Поповича, Миколи Свидюка, Павла  Зіброва, Оксани Пекун, Наталії  Валевської, Петра Чорного, Катерини Бужинської, Віктора Павліка, Віталія та Світлани Білоножків, Анатолія Матвійчука, Оксани Білозір, Надії Шестак, Андрія Князя, Алли Попової, Наталі Бучинської, Віктора Шпортька, Інеш, дуету «Світязь», Анжеліки Рудницької, Олесі Шмаленко, лауреата всеукраїнський і міжнародних конкурсів  Володимира Рибчука і відомого  гурту КНУКіМ «Червоні маки».

Кожна з них стала іскрометною виставою,  блискуче поставленою режисерами  і балетмейстерами, художниками-декораторами та  майстрами зі світла –  студентами та випускниками  Київського національного університету культури і мистецтв. Усі присутні в залі щоразу затамовували подих від звучання  мелодійної та багатогранної  української пісні, яка переносила глядачів  на своїх музичних  крилах  крізь незабутні віхи української історії.

«Українська пісня» – це генетичний код нашої нації, – сказав Михайло Поплавський. –  Вона вічна, як небо і сонце, а разом із нею вічний народ України.  Хочу, щоб і через багато років наші діти та онуки слухали і співали  українські пісні. Пісня – це частина духовного  життя народу, яка має велику рушійну силу. Тож наша мета – щоб вона й надалі входила в кожний дім та була джерелом натхнення для нових досягнень та звершень на благо України».

Іван Попович – народний артист України:

– Мені надзвичайно приємно, що є така програма «Українська пісня». Українська пісня  мелодійна, красива, здорова, добра.  Любіть українську пісню, любіть свій народ. «Люби Україну більше за себе, не будеш шукати чужії світи, тут щастя і долю знайдуть твої діти, бо краще землі ніде не знайти…» Ці слова пісні В. Старостишина  особливо актуальні  на сьогоднішній день. «Люби Україну більше за себе» цими словами сказано все. Любіть Україну так, як я її люблю так, як її любить  Михайло Михайлович Поплавський. Любіть все, що нам дано Господом Богом на цій святій і грішній українській землі.

Павло Зібров – народний артист України, професор КНУКіМ:

– Я бажаю всім, хто  нас дивиться, оптимізму, гарного настрою, доброго здоров’я. Співайте разом із нами українських пісень. Хай живе українська пісня! Хай процвітає українська мова і культура. Хай живе любов. Нехай українська пісня летить над  Україною, над усім світом, хай знають усі, які в нас чудові люди,  які у нас красиві пісні.

Петро Чорний – заслужений артист України:

– Прийми цигана ти, як сина, моя Ненько-Україно! Хочу побажати всім телеглядачам  здоров’я, кохання, любові до України. Слухайте українську пісню!

Катерина Бужинська – заслужена артистка України, випускниця КНУКіМ:

– Українська пісня – душа українського народу. Пісня, яку я сьогодні для вас заспіваю, є відомим хітом, її виконують на конкурсах і фестивалях по всій країні – «Як у нас на Україні». Чудова пісня, яку написали Олег Харитонов та Велерія Серова.  Сьогодні я вам її дарую. На проекті  «Українська пісня» зібралися найкращі співаки України і ми хочемо всі разом побажати вам, нашим глядачам, здоров’я, процвітання і кохання. Любіть українську пісню!

Оксана Пекун – народна артистка України:

– У нашому шаленому ритмі життя так хочеться чогось  чистого, непорочного і такого ніжного.  В українських піснях завжди співалося про кохання і ми, сучасні люди, теж співаємо про кохання. Тож кохайтеся і слухайте українську пісню.

Анжеліка Рудницька – заслужена артистка України та викладач КНУКІМ:

– Пісня «Якщо любиш, кохай» є однією з найкращих, саме вона потрапила до списку золотих українських  пісень і я дуже щаслива її співати, а зі мною разом хай співає і вся країна. Приємно, що пісні, які співали наші батьки залишаються улюбленими і сьогодні.

Віталій і Світлана Білоножки – народні артисти України, професори КНУКіМ:

– Шановні українці!  На сьогодні найкращим  українським проектом є «Українська пісня». Тут звучать вивірені роками, вивірені десятиріччями  українські пісні.  Завдячуючи найтривалішому  загальнонаціональному телевізійному марафону «Пісня об’єднує нас», що ввійшов до Книги рекордів Гіннеса, світ визнав, що українська пісня – найкраща, українська мова – наймелозвучніша. Співайте рідні пісні, співайте рідною мовою, співайте з натхненням, співайте в радості та печалі, співайте на застіллях, тому що краще української пісні, ще ніхто нічого не придумав.

Оксана Білозір – народна артистка України, професор КНУКіМ:

– Коли люди співають, значить співає душа. Наша українська душа завжди співала.  Українська пісня завжди була нашим прапором, яка говорила про нашу українськість та національну гідність, про нашу славу і честь. Українська народна пісня «Гиля, гиля, сиві гуси» – одна з найпопулярніших пісень  наших українців. Мені дуже приємно, що цього разу я представляю її з Віктором Павліком.

Віктор Павлік – заслужений артист України, випускник КНУКіМ:

А для мене велика честь заспівати її разом з Оксаною Володимирівною.

Анатолій Матвійчук – народний артист України, професор КНУКіМ:

– Патріотична пісня вийшла з моди? Це неправда!!! Патріотична пісня повинна бути написана серцем.  Моя пісня «Я люблю Україну свою» про всю Україну, про лівий берег і правий берег, бо Україна – єдина, нероздільна.

Алла Попова – народна артистка України, професор КНУКіМ:

– Я вітаю всіх шанувальників проекту «Українська пісня», адже лише він дарує можливість молоді та знаним виконавцям демонструвати свою творчість, українську пісню, нову українську пісню. Я бажаю вам завжди бути єдиними, як сонце, як небо, як вода, як земля нашої рідненької України. Будьмо разом і нам пощастить.

Наталія Бучинська – народна артистка України, випускниця КНУКіМ:

– Я бажаю тобі, Україно, здоров’я , щастя, миру, злагоди, взаєморозуміння, щоб душа співала, а серце розгорталося, щоб ваші очі сяяли від кохання.

Побачити  всю  грандіозність та неповторність  проекту  «Українська пісня» ви можете щосуботи о 21:20 на Першому національному каналі  телебачення.

Контакти