Благодійний захід «Доброта сердець. Відродження нації»
Виставка робіт спільноти графічних дизайнерів «Креативний супротив КНУКіМ/КУК» відбулась під час Благодійного заходу «Доброта сердець. Відродження нації», який відбувся на території Києво-Печерськоі Лаври.

«Студентська молодь університету культури цілеспрямовано тримає мистецький фронт, третій рік поспіль ми розповідаємо світові про повномасштабну війну в Україні», – зазначила завідувачка кафедри графічного дизайну Наталія Удріс-Бородавко.


Унікальні авторські постери експонували не лише в рідній країні, але й у США, Польщі, Чехії, Болгарії, Литві, Грузії, Японії, Республіці Корея, Канаді, Ірландії, Хорватії, Нідерландах, Франції.
Благодійний захід «Доброта сердець. Відродження нації» став майданчиком для єднання небайдужих сердець, адже справжня нація – це серця її людей, де кожен матиме можливість зробити свій внесок у відродження України.

Пані Анна Галета – засновниця МБО «Доброта Сердець», яка ініціювала та організувала проведення цього заходу, зазначила, що це не просто благодійний захід, це символ єдності нашого народу та нашої незламної волі.

На заході були присутні представники духовенства, міжнародні партнери, дипломати, народні депутати, представники різних галузей – політики, мистецтва, науки, спорту.
«Ми всі намагаємося зберегти свою країну й свою культуру. Зберегти те, що так важливо для нашого знання й розуміння того, хто ми є, звідки ми прийшли і ким ми можемо стати. Ми робимо це спільно», – зазначила начальник відділу з міжнародних зв’язків університету культури Олена Чайковська, яка виступила на цьому заході з доповіддю про збереження культурної спадщини України.

«Графічні роботи студентів й викладачів університету культури мають окрему історію створення, кожен плакат, кожен образ – це пережитий колапс емоцій і відчуттів. І я вірю, що націю, яка під кулями малює, пише вірші, рятує й примножує своє культурне надбання не перемогти, ніколи й нікому. Дякую всім, хто серцем з Україною!», – виголосила у своїй промові Олена Чайковська.
