Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

КНУКіМ: Першість з настільного тенісу

Дата: 28.10.2021 | Рубрика: Новини

«Спорт виховує у студентській молоді цілеспрямованість, рішучість, уміння працювати в команді», – вважає координаторка Спортклубу Університету культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Батєєва.

Її думку розділяють і самі студенти – учасники та переможці численних матчів, турнірів, чемпіонатів і спартакіад.

Днями активні прихильники здорового способу життя долучилась до змагань з настільного тенісу, які відбулись серед молоді Університету культури.

Наставником, який допомагав гравцям удосконалювати техніку, проводив спеціальні вправи на увагу, спритність і швидкість реакції, – був дійсний тренер Федерації тенісу України, доцент, кандидат у майстри спорту України з тенісу Максим Супруненко.

«Ми з вами є свідками ще однієї значущої події – Першості університету з настільного тенісу. Для спортивного клубу вишу це хороша традиція брати активну участь у підтримці та розвитку масового спорту. Так тримати!» – сказав тренер.

Турнір відбувався за коловою системою і був насичений цікавими, іноді навіть драматичними партіями. 5 турів учасники змагались один з одним за можливість зайняти призові місця. Грали з трьох партій до двох перемог одним з тенісистів.

Студенти Університету культури показали сучасний настільний теніс, у якому гра була побудована на потужному обертанні, зміні ритму гри та гри за місцем, а також застосуванні складних подач.

Перемогу у тенісному змаганні здобули:

  • Мартинюк Наталія Андріївна, ФКіТБ, ТБА-51 – 1 місце
  • Півторак Ілля Олексійович, ФТКіЕ, ТР-31 – 2 місце
  • Клименко Давид Вадимович, ФКіТБ, ТБА-51 – 3 місце.

Від імені координаторки Спортклубу Наталії Батєєвої та від себе особисто Максим Супруненко привітав переможців й інших учасників турніру і побажав їм спортивного азарту, удачі та нових досягнень!

У винагороду переможці отримали почесні грамоти та медалі, які, за їхніми словами, стали чудовою мотивацією до участі в більш масштабних змаганнях з настільного тенісу.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року