Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Конкурс інноваційних проєктів студентів-магістрів 2019

Дата: 11.11.2019 | Рубрика: Новини

В рамках Тижня кафедри філософії і педагогіки, присвяченого Всесвітньому дню філософії, пройшов щорічний конкурс інноваційних проєктів серед магістрантів вишу. Ініціювала конкурс – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент Катерина Кириленко.

Упродовж навчального семестру студенти втілювали власні інноваційні ідеї, творчо опрацьовуючи завдання. Проєкти створювали як колективно, так і індивідуально, що дозволило розкрити чимало оригінальних задумів.

На початку заходу Катерина Михайлівна наголосила на тому, що в сучасному світі інноваційність і креативність – це явища, без яких неможливий будь-який розвиток. Продукувати ідеї та вміти їх реалізовувати – надзвичайно важливі характеристики сучасної людини. Тому формування компетенцій інноваційного характеру – необхідна річ, яку студенти-магістри опановували в процесі розробки своїх інноваційних проєктів. «Продовжуйте й надалі розвивати ті проєкти, які ви створили, оскільки іноді з таких речей виходить щось несподіване й надзвичайне. Можу навести вам приклад студента нашого університету Вадима Дмитриченка. Він декілька років тому в рамках дисципліни «Філософія» брав участь у конкурсі короткометражок, який влаштовувала кафедра філософії і знімав стрічку про Володимира Мономаха. А під час останньої лекції на запрошення кафедри до тих студентів з майстер-класом завітала відома українська акторка Римма Зюбіна. І ці дві події настільки надихнули хлопця, що він зняв власний фільм про Римму Зюбіну, котрий вийшов у широкий прокат, а зараз вони спільно працюють над його другою частиною в Італії. Тому надихайтесь, будьте креативними і працюйте інноваційно!» – додала Катерина Михайлівна.

Далі молодь із задоволенням переглянула трейлер цього фільму, який мав успішну прокатну історію в кінотеатрах Києва (https://www.youtube.com/watch?v=WgMpu9_PojQ).

Під час конкурсу студенти презентували креативні проєкти – інформаційні, освітні і навіть створені за форматом соціальних мереж.

Відкрили конкурс студентки групи МГРТС-39 Юлія Рокитько та Анна Губернюк. Вони представили власний сайт, розроблений на основі здорового харчування та сезонної їжі «Cook it easy» (https://anyag9298.wixsite.com/cookiteasy). На ресурсі можна знайти цікаві рецепти, а також авторські збірники унікальних страв на кожен день.

Особливо аудиторію захопив проєкт студентів групи МЖ-19 Сергія Лук’яненка та Катерини Касьяненко – «The Sunful Eight» (http://thesunfuleight.universe.tilda.ws/). Молодь створила планетарну соціальну мережу – інформаційний ресурс про Сонячну систему, де жартівливо і водночас змістовно розповідається про кожну планету. До презентації свого проєкту студенти підійшли креативно: вони провели серед присутніх цікаву вікторину і розіграли між учасниками призи.

Цікавими та інформативними також були й інші студентські роботи:

  • проєкт студентів групи МЖ-19 Ірини Макогін, Вікторії Галій, Роксолани Романенко та Ігоря Кепка «POPUTNYI VITER» (https://poputnyiviter.wordpress.com/). Це платформа для мандрівників, де кожен любитель подорожей зможе знайти матеріали про особистий досвід інших туристів, лайфхаки, топ-місця для відвідування міст;
  • молодь групи ММВ-19 розробила сайт «Нова Мистецька Асоціація» (https://innovativeworld111.webnode.com.ua/) з метою поширення знань у сфері культури та інформування щодо інновацій у мистецтві.

  • студентки групи МІБАС-29 Оксана Талах, Ольга Белеля, Юлія Неграш, Вікторія Дяченко, Євгенія Кириєнко та Анастасія Ананьєва представили творчу платформу «Feel the emotion» (https://feel874499200.wordpress.com/), на якій вони розподілили найрізноманітніші заходи, атракціони, подорожі та інші варіанти проведення вільного часу за емоціями, що дозволяє спростити пошук заняття відповідно до настрою;
  • сайт «Музеї Києва» представили студенти групи ММС-19 Гергана Іванова, Валерій Логвін, Анастасія Небесна, Єлизавета Павлова, Оксана Потупа, Анна Сокур та Віктор Яцик. Їхній проєкт – це підбірка 12-ти музеїв, які кожен киянин та гість міста може відвідати. У такий спосіб майбутні музеєзнавці вирішили продемонструвати, що Київ – потужний культурний центр, де зосереджені провідні музейні заклади (https://jonas2538.wixsite.com/kyivmuseums);

  • студенти груп МГРС-19 та МГРТС-39 Маргарита Ленда, Настасія Неснова, Вікторія Лясківська, Тетяна Чеботаєва, Андрій Беляк, Ангеліна Олексюк та Євгеній Деревицький презентували інноваційний проєкт «GO2USA» (https://icomfy1352.wixsite.com/go2usa), присвячений туризму і подорожам у США. Магістри проаналізували основні міста країни та топові туристичні локації в них, цікаві й незвичайні готелі, а також ресторани, відомі своєю смачною кухнею.

Це далеко не всі студентські роботи, що були розроблені магістрантами та представлені в рамках конкурсу. Із цими та іншими сайтами можна ознайомитись на офіційній сторінці кафедри філософії і педагогіки в розділі «Інноваційні проєкти студентів», який постійно оновлюється та поповнюється завдяки старанням молоді.

Кожен учасник заходу отримав на згадку цукерки та магнітики з логотипом кафедри. Конкурс завершився жвавим обговоренням презентованих проєктів, адже з нами – вчитися цікаво!

Контакти