Всеукраїнська науково-практична конференція «Етнодизайн у контексті інновацій XXI століття»

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ІНСТИТУТ ДИЗАЙНУ І РЕКЛАМИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «ЕТНОДИЗАЙН У КОНТЕКСТІ ІННОВАЦІЙ ХХІ СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 16 – 17 квітня 2014р.

У програмі:

пленарне засідання – 16 квітня 2014р.

робота секцій – 16 – 17 квітня 2014р:

• інноваційні засоби етнодизайну в проектуванні середовищних об¢єктів;
  •  імплікація етнічних знакових форм у сучасних візуальних комунікаціях;
  •  дизайн одягу в етномистецькому вимірі;
  • авторський концепт в пейзажному живопису Тараса Шевченка.

Індивідуальні та колективні заявки про участь у конференції викладачів, аспірантів, здобувачів і студентів, а також тексти статей необхідно надіслати до 14 квітня 2014 р. на електронну адресу Інституту дизайну і реклами КНУКіМ knukim_design@ukr.net .

Статті будуть надруковані в збірнику наукових праць «Вісник КНУКіМ».

Матеріали студентів (обсягом 5–6 тис. знаків, текст – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля – 2 см) будуть надруковані в окремому виданні.

Статті викладачів, які не мають наукового ступеня, аспірантів, здобувачів, а  також матеріали студентів розглядатимуться тільки за наявності рецензії наукового керівника. Рецензія надсилається у сканованому варіанті або подається особисто учасником конференції (ауд. 310 головного корпусу університету) .

Публікації – за рахунок організатора конференції (Київського національного університету культури і мистецтв).

Проїзд, харчування, проживання – за рахунок учасників конференції.

Конференція відбудеться за адресою: 01601 м. Київ, вул. Щорса, 36.

Тел.:. 044-286-43-01

Email: knukim_design@ukr.net