Хореографічні мистецькі, педагогічні та наукові школи України та світу

Міністерство культури України

Інститут модернізації змісту освіти

Київський національний університет культури і мистецтв

Факультет хореографічного мистецтва

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі

Всеукраїнської науково-практичної конференції

«ХОРЕОГРАФІЧНІ МИСТЕЦЬКІ, ПЕДАГОГІЧНІ ТА НАУКОВІ ШКОЛИ УКРАЇНИ ТА СВІТУ»,

яка відбудеться 21 квітня 2018 р.

за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця (Щорса), 36

Мета конференції – виявлення основних тенденцій та перспектив розвитку мистецьких, педагогічних і наукових шкіл у сфері хореографії України та світу.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

– мистецькі, педагогічні і наукові школи як феномен хореографічної культури України та світу;

– становлення і розвиток хореографічних шкіл (мистецьких, педагогічних та наукових);

– видатні представники мистецьких, педагогічних й наукових шкіл у сфері хореографії в Україні і світі;

– сучасні проблеми та перспективи розвитку вітчизняних і зарубіжних мистецьких, педагогічних та наукових шкіл хореографічної сфери.

До участі у конференції запрошуються керівники і викладачі вищих навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, аспіранти, студенти магістратури, керівники хореографічних колективів, всі бажаючі.

Регламент роботи:

10.00 – 10.30 – реєстрація учасників (фойє, вул. Є. Коновальця (Щорса), 36)

10.30 – 12.30 – відкриття конференції, пленарне засідання та круглий стіл (ауд. 209)

12.30 – 13.00 – кава-брейк

13.00 – 17.00 – практичні покази занять з фахових хореографічних дисциплін

17.00 – 17.30 – підбиття підсумків конференції.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ
Прізвище, ім’я, по-батькові
Науковий ступінь, вчене, педагогічне, творче звання
Місце роботи, навчання
Поштова адреса
Телефон мобільний
Тема тез, доповіді (є обов’язковою, якщо бажаєте, щоб ваше прізвище та тема були внесені до програмки конференції)
Виступ на конференції (так чи ні)

Витрати, пов’язані з проїздом та проживанням, – за рахунок учасників.

Будь ласка, перевірте заповнення всіх необхідних полів для забезпечення своєчасної та правильної реєстрації заявки.

Заповнену заявку просимо надіслати на електронну адресу: rhf@ukr.net або підтвердити участь у конференції, зателефонувавши +38(066)798 80 57 до 15 квітня 2018 р.

За підсумками конференції планується видання збірника тез, доповідей. Тексти тез, доповідей необхідно надіслати на електронну адресу rhf@ukr.net з назвою файлу «Прізвище_тези КНУКіМ» до 1 травня. Відповідальний за видання збірника конференції – доцент кафедри народної та класичної хореографії Підлипська Аліна Миколаївна, контактний тел. +38(097)719 21 44.

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ:

• обсяг тез – не більше 5 сторінок (до 10 000 друкованих знаків);
  • шрифт – TimesNewRoman, кегль (розмір букв) – 14; інтервал – 1,5;
  • абзац – 1,25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються;
  • нагорі сторінки, праворуч – прізвище, ім’я, по-батькові; під ними – науковий ступінь, вчене, педагогічне, творче звання, посада та установа, в якій працює чи навчається автор, місто; ліворуч – УДК; назва тез по центру, після назви – текст, вирівнювання по ширині. Посилання в тексті наводяться у квадратних дужках із зазначенням порядкового номера зі списку джерел та номера сторінки [5, 25–26], (функція «посилання» не використовується). Після тексту – джерела відповідно до вимог бібліографічного опису (ДСТУ ГОСТ 7.1.2006) за алфавітом;
  • текст набирається без перенесень.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

Київський національний університет культури і мистецтв,

Факультет хореографічного мистецтва

Є. Коновальця (Щорса), 36, м. Київ, Україна, 01601