Київ і кияни у соціокультурному просторі ХІХ – ХХІ століть: національний та європейський контекст

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, головне управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА), Київський університет ім. Б. Грінченка проводять 12 квітня 2012 року Всеукраїнську науково-практичну конференцію «КИЇВ І КИЯНИ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ХІХ – ХХІ СТОЛІТЬ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНТЕКСТ».

Метою конференції є визначення ролі та місця Києва у європейських і національних культурних процесах, просвітницької місії столиці України.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Історія освіти, освітня мережа Києва, педагогічна справа.
  • Громадсько-політичне життя м. Києва.
  • Національна і конфесійна панорами та мовна комунікація Києва.
  • Повсякденне життя та ментальність киян.
  • Науковці й митці Києва: персоналії, внесок в українську і світову науку та культуру.
  • Київські пам’ятки та музеї.
  • Науково-технічний потенціал Києва.
  • Культурна панорама Києва.
  • Києвознавство як напрям наукових досліджень і навчальна дисципліна.
  • Київ спортивний.

Місце та програма проведення:
12 квітня – Київський університет імені Бориса Грінченка.
(адреса: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка,13-б, ст. метро “Мінська”)

• Реєстрація учасників: 9.30 – 10.30
  • Пленарне засідання: 10.30 – 12.00
  • Перерва на обід: 12.00 – 13.00
  • Робота секцій: 13.00 – 15.30
  • Підбиття підсумків конференції: 15.30 – 16.30

Робочі мови конференції: українська, російська.
Для участі у науково-практичній конференції просимо до 20 лютого 2012 року надіслати на адресу оргкомітету:

1. Реєстраційну форму учасника конференції (зразок додається).
  2. Текст доповіді (див. вимоги до оформлення) – 1 примірник, підписаний автором.
  3. Електронний варіант статті на диску (файл, названий прізвищем автора латиницею і збережений у двох форматах — doc. та rtf.) або електронною поштою (з приміткою “Конференція Київ”).
  4. Конверт зі зворотною адресою (для отримання запрошення на конференцію).

Довідки за телефонами: (044) 426-85-79; (044) 461-02-51 – Інститут лідерства та соціальних наук, кафедра історії України та методики навчання (координатори конференції: Редько Сергій Іванович; Зінченко Арсен Леонідович).

Email: abiturient@knukim.edu.ua