Удосконалення підготовки фахівців в умовах функціонування багатоступеневої освіти

Інститут мистецтв

Факультет режисури і хореографії

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі науково-практичного семінару

«УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОСТУПЕНЕВОЇ ОСВІТИ»

1 – 3 грудня 2011 р., м. Київ, вул. Щорса, 36

Організатори:

Київський національний університет культури і мистецтв

Аудиторія: керівний та викладацький склад училищ та коледжів культури і мистецтв, позашкільних навчальних закладів, представники студентської молоді ВНЗ.

Мета: Обговорення тенденцій розвитку мистецької освіти в контексті впровадження Болонської системи, змісту і форм сучасної ступеневої мистецької освіти з метою оптимізації професійної підготовки на різних рівнях навчання в Україні; підвищення кваліфікації педагогів навчальних закладів різного рівня.

Модератори семінару:

Поплавський Михайло Михайлович, доктор мистецтвознавства, Народний артист України, професор, ректор КНУКіМ, завідувач кафедри театрального мистецтва,

Скнар Олександр Іванович – професор, кандидат педагогічних наук, проректор з навчально-виховної роботи КНУКіМ,

Дячук Валентина Павлівна – кандидат культурології, заслужений працівник культури України, проректор з творчих питань, доцент,

Цвєткова Лариса Юріївна – професор, декан факультету режисури і хореографії.

Місце проведення: Київський національний університет культури і мистецтв, м. Київ, Щорса 36.

Час проведення: 1- 3 грудня 2011 року.

Програмою семінару передбачено:

1 грудня, 12.00 – 13.30 – Пленарне засідання.

14.00 – 17.00 – засідання по секціях: проведення відкритих занять, творчих показів, майстер-класів з фахових дисциплін відповідно до напрямку хореографії (народної, бальної, класичної, сучасної) та театрального мистецтва (актор драматичного театру, режисура драматичного театру, режисура естради та масових свят).

2 грудня, 10.00 – 14.30 – Продовження роботи по секціях

14.30 – 15.30 – обід.

15.30 – 17.30 – ознайомлення з особливостями системи підготовки фахівців сфери театрального і хореографічного мистецтв, консультації професорсько-викладацького складу КНУКіМ з питань теорії і методики викладання фахових дисциплін, змісту і форм сучасної ступеневої освіти.

3 грудня, 10.00 – 14.00 – Засідання круглого столу: підведення підсумків семінару, вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Прізвище,ім’я,

по батькові

Назва навчального закладу
Посада
Поштова адреса
Телефон (з кодом міста) або мобільний

Будь ласка, перевірте заповнення всіх необхідних полів для забезпечення своєчасної та вірної реєстрації заявки

Заповнену заявку просимо надіслати на електронну адресу:
bilash.olga@yandex.ua або підтвердити участь у семінарі-практикумі по телефону +38(044)529 98 32 до 25листопада 2011 р.

Запрошуємо Вас до участі в заході.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

Інститут мистецтв
Факультет режисури і хореографії
Щорса, 36, м. Київ, Україна,01601
Телефон для довідок: +38 (044) 529 98 32, +38 (050) 536 17 26
e-mail: bilash.olga@yandex.ua

Відповідальні особи:
декан факультету режисури і хореографії Цветкова Лариса Юріївна,
заступники декана факультету режисури і хореографії Білаш Ольга Сергіївна, Юдова-Романова Катерина Володимирівна.

Email: abiturient@knukim.edu.ua