Всеукраїнський семінар-практикум «Тенденції розвитку хореографічних дисциплін у вищих мистецьких навчальних закладах» (11-12 квітня)

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

Київський національний університет культури і мистецтв

Інститут мистецтв

Факультет хореографічного мистецтва

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму «Тенденції розвитку хореографічних дисциплін у вищих мистецьких навчальних закладах», який відбудеться 11-12 квітня 2014 р. за адресою: м. Київ, вул. Щорса, 36, перший поверх, факультет хореографічного мистецтва.

Мета семінару-практикуму – виявлення тенденцій розвитку хореографічних дисциплін у вищих мистецьких навчальних закладах, накреслення шляхів удосконалення хореографічної освіти.

У програмі семінару-практикуму:

• обговорення шляхів оновлення навчально-методичного комплексу хореографічних дисциплін у вищій школі;
  • презентація навчальних програм з фахових хореографічних дисциплін професорсько-викладацького складу Київського національного університету культури і мистецтв;
  • відкриті заняття за авторськими методиками, творчі покази на кафедрах народної, бальної, класичної, сучасної хореографії.

Запрошуємо керівників і викладачів вищих та позашкільних навчальних закладів, керівників хореографічних колективів, аспірантів, студентів магістратури, усіх зацікавлених осіб.

Регламент роботи:

11 квітня:

11.00 – 12.00 – реєстрація учасників

12.00 – 12.30 – відкриття семінару – практикуму

12.30. –15.00 – відкриті заняття за авторськими методиками

з фахових хореографічних дисциплін

15.00 – 16.00 – обід

відвідування мистецьких заходів

12 квітня:

11.00 – 13.30 – відкриті заняття за авторськими методиками з фахових хореографічних дисциплін

13.30 – 14.30 – засідання круглого столу: підведення підсумків семінару-практикуму.

Усіх бажаючих взяти участь у семінарі-практикумі просимо надіслати заявку (форма наведена нижче) з назвою файлу «Заявка семінар-практикум» на електронну адресу rhf@ukr.net, або підтвердити участь у семінарі-практикумі, зателефонувавши +38 (044) 529-98-32 до 1 квітня 2014 р.

Витрати, пов’язані з проїздом та проживанням, – за рахунок учасників.

Після закінчення семінару-практикуму планується видання збірника матеріалів. Всіх бажаючих оприлюднити тези, статті, методичні розробки тощо, що відповідають тематиці семінару-практикуму, просимо надіслати текстові файли з назвою «Матеріали семінар-практикум» на електронну адресу rhf@ukr.net до 20 квітня 2014 року. Відповідальний за видання матеріалів семінару-практикуму – доцент кафедри теорії та історії мистецтв Підлипська Аліна Миколаївна, контактний тел. +38 (050) 819-06-44.

Вимоги до публікацій

• обсяг матеріалів – не більше 10 сторінок (від 1000 до 15000 друкованих знаків);

• шрифт – Times New Roman, кегль (розмір букв) – 14; інтервал – 1,5;

• абзац – 1,25 см; поля з усіх боків – 2 см; сторінки не нумеруються;

• назва по центру, над назвою праворуч – ініціали, прізвище, під ними – назва міста, ліворуч – УДК; після назви – текст. Посилання в тексті наводяться у квадратних дужках із зазначенням порядкового номеру зі списку літератури та номеру сторінки [5, c. 25 – 26], (функція «посилання» не використовується). Після тексту – література та джерела у відповідності до вимог бібліографічного опису в абетковому порядку;

• текст набирається без перенесень.

Видання збірника матеріалів здійснюється із залученням коштів авторів (20 гривень за кожну повну чи неповну сторінку).

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

Київський національний університет культури і мистецтв

Інститут мистецтв

Факультет хореографічного мистецтва

Щорса, 36, м. Київ, Україна,01601

Телефони для довідок: +38 (044) 529 98 32, +38 (044) 248 21 38, +38 (050) 536 17 26

e-mail: rhf@ukr.net

ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ:

Декан факультету хореографічного мистецтва Цвєткова Лариса Юріївна

Заступник декана факультету хореографічного мистецтва Білаш Ольга Сергіївна

Доцент кафедри теорії та історії мистецтв Підлипська Аліна Миколаївна

Заявку на участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Тенденції розвитку хореографічних дисциплін у вищих мистецьких навчальних закладах можна завантажити тут.

Email: abiturient@knukim.edu.ua