Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс

Рубрика: Анонси

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КАФЕДРА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

ФАКУЛЬТЕТУ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

КАФЕДРА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ

Наукова бібліотека

Київського національного університету культури і мистецтв

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa (Республіка Польща)

EMBASSY OF HUNGARY – HUNGARIAN TOURISM Information Office (Угорщина)

Європейський інститут подальшої освіти (Словаччина)

Кафедра мов Національного університету

архітектури і будівництва Вірменії

Громадська організація кримських татар «АЛЕМ»

Благодійна організація «Благодійний фонд родини Демкур»

Громадська організація «Туристична асоціація Тернопілля»

ІІI Міжнародна науково-практична конференція-фестиваль

«НЕМАТЕРІАЛЬНА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЯК СУЧАСНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ РЕСУРС: ДОСВІД, ПРАКТИКИ, ІННОВАЦІЇ»

14-15 листопада 2019 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції-фестивалі «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації», яка відбудеться на ФАКУЛЬТЕТІ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ 14-15 листопада 2019 р. за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, ауд. 206.

До участі у конференції запрошуються викладачі, аспіранти, докторанти, науковці та практичні організатори туристичного, готельного і ресторанного бізнесу.

Активні глобалізаційні процеси, які безпосередньо впливають на збереження елементів нематеріальної культурної спадщини, актуалізують необхідність напрацювання ефективних методів збереження, відтворення, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини як сучасного туристичного ресурсу. Цьому повинно сприяти проведення культурних заходів, науково-практичних конференцій, фестивалів і підготовка наукових та науково-популярних видань з питань нематеріальної культурної спадщини.

Мета конференції:

Міжнародна науково-практична конференція-фестиваль «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації» проводиться на виконання Конвенції ЮНЕСКО «Про охорону нематеріальної культурної спадщини», Законів України: «Про приєднання України до Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини», «Про туризм», Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року, інших нормативно-правових актів та з метою здійснення комплексного наукового огляду сучасного стану елементів нематеріальної культурної спадщини як національного туристичного ресурсу в Україні і за кордоном із залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів України та зарубіжних країн, які досліджують актуальні проблеми туристичної галузі, культурології, філософії, фольклористики, мистецтвознавства, музеєзнавства, педагогіки, психології і економіки, фольклорних колективів та майстрів народної творчості.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Місце проведення: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, (корпус 2), ауд. 206.

Робота конференції планується за такими науково-практичними напрямами (творчими лабораторіями):

1. Нематеріальна культурна спадщина: формальна і неформальна освіта.
  2. Менеджмент популяризації та збереження нематеріальної культурної спадщини на державному і регіональному рівнях.
  3. Туристичний маркетинг нематеріальної культурної спадщини.
  4. Фестивальний рух як форма популяризації нематеріальної культурної спадщини і розвитку туризму.
  5. Гастрономічні тренди нематеріальної культурної спадщини як туристичні ресурси регіону: міжнародний та національний контексти.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації», який автори (учасники) зможуть отримати під час реєстрації.

Для участі у конференції необхідно до 25 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу оргкомітету naukafgritb@ukr.net чи подати особисто:

• заявку (наприклад, Іванюшко С. М._заявка);
  • файл з текстом доповіді (назва файлу має бути підписана відповідно до номера секції, прізвища, ініціалів учасника конференції та містити у другій частині слово «Тези» (наприклад, 1_Іванюшко С. М._Тези).

Заявка на участь в конференції

Вимоги до оформлення та подання матерiалiв