Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Тенісний турнір «Під золотими куполами Печерська»

Дата: 09.11.2018 | Рубрика: Новини

Спортивна молодь Університету культури (КНУКіМ) взяла участь у турнірі з настільного тенісу, що відбувся між студентами шістьох вишів Печерського району. Готував до гри збірну КНУКіМ Максим Валерійович Супруненко, старший викладач Спортивного клубу. КНУКіМівці зареєструвались у першій підгрупі «А», до якої ввійшли ще 2 університети. У складі підгрупи «В» змагались студенти теж трьох ВНЗ.

Порівняно невелике число учасників (5 з кожного закладу вищої освіти) анітрохи не вплинуло на якість гри. Зібрались як професіонали різного рівня, так і любителі настільного тенісу. Турнір проходив за коловою системою, тож шанс проявити себе мала кожна команда. Отже на всіх спортсменів чекали стикові зустрічі. Гра складалась із 5-ти партій (до трьох виграшних), як завжди, до 11 очок. Головним суддею турніру був Сергій Михайлович Чернявський.

Змагання було насиченим цікавими, іноді навіть драматичними партіями. 3 тури збірна Університету культури виборювала можливість посісти призове місце. Перша команда, яка чинила опір Університету культури, була збірна Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (НМАУ). Дівчата обійшли музичну академію і принесли 2 очки. Варто відмітити Катерину Черепову, обігравшу суперницю, котра використовувала різні напрацьовані ігрові комбінації. Хлопці одну зустріч виграли і одну програли. В результаті (3:1). Заробили 2 очки.

Друга – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ). У першій зустрічі Ілля Правосуд чинив опір майстру спорту Ван Нянь, але студент КНУКіМ ще не грає на міжнародному рівні, тож і поступився переможним місцем. Суперниця спортсменки Університету культури Юлії Римар – Катерина Паченюк використовувала активну, відпрацьовану роками, тактику захисту та нападу. У підсумку (1:3). Отримали лише 1 очко.

Так боротьба в перших двох турах у підгрупі «А» принесла II місце збірній КНУКіМ. У підгрупі «В» II місце зайняла команда Національного транспортного університету (НТУ), яка теж заробила 3 очки.

У третьому турі дівочий склад збірної КНУКіМ обіграв НТУ, отримавши 2 очки. Хлопцям довелось грати з кандидатами в майстри спорту, тому Ілля Правосуд та Денис Олефіренко не змогли вибороти першість. Рахунок став 2:2. І от той довгоочікуваний момент, коли одна зустріч вирішує призове місце. На жаль, чоловіча збірна НТУ виявилася трохи сильнішою.

Підгрупа «А»

№ п/п  ВНЗ місце
1 КНУКіМ ІI
2 НМАУ ІІI
3 НУФВСУ І

 

Підгрупа «В»

№ п/п  ВНЗ   місце
1 ТНУ ІII
2 КНУТД  I
3 НТУ  ІІ

 

Між підгрупами «А» та «B» остаточно маємо:

1 місце – НУФВСУ

2 місце – КНУТД

3 місце – НТУ

4 місце – КНУКіМ

5 місце – ТНУ

6 місце – НМАУ.

 

Кожен ВНЗ виставляв команду з 5 чоловік (3 хлопця і 2 дівчини).

Збірна Університету культури зайняла 4 місце між 6-ма існуючими і набралась досвіду для подальшої боротьби.

В результаті команда КНУКіМ:

  • Правосуд Ілля Ігорович (магістр), 1997 р.н., ФЖіМВ, ММВ-18
  • Будрін Артем Сергійович І курс, 2001 р.н., ФЖіМВ, Ж-38
  • Олефіренко Денис Миколайович ІІI курс, 1997 р.н., ФГРіТБ, ГРТС-66
  • Черепова Катерина Сергіївна І курс, 1998 р.н., ФММ, ТДА-18
  • Римар Юлія Віталіївна І курс, 2001 р.н., ФІМіШБ, ІМ-48к

буде готуватися до наступних змагань з настільного тенісу для покращення майбутніх результатів.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року