Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Тенісний турнір до Міжнародного дня студента

Дата: 18.11.2022 | Рубрика: Новини

Студентська молодь університету культури відзначила Міжнародний день студента, долучившись до святкових зустрічей, майстер-класів, запальних вечірок і навіть спортивних змагань. 

17 листопада студенти-спортсмени КНУКіМ взяли участь у турнірі з настільного тенісу, що відбувся серед молоді закладів вищої освіти Печерського району столиці.

Серед учасників, які зібрались на одному спортивному майданчику, аби представити власний виш і здобути бажану перемогу у грі, були студенти 7-ми ЗВО: Київського національного університету культури і мистецтв, Національного транспортного університету, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Державного університету телекомунікацій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Київського національного університету технологій та дизайну, Національного університету фізичного виховання і спорту.

До складу команди університету культури ввійшло 5 студентів із різних факультетів: Ілля Півтора (ФТіКЕ, гр. ТР-31), Ганна Васьковець (ФДіР, гр. ДХМо-52), Денис Квас (ФГРіТБ, гр. МС-20), Давид Клименко (ФКіТБ, гр. ТБА-51), Наталія Мартинюк (ФКіТБ, гр. ТБА-51), які вважають теніс улюбленим видом спорту, бо він, окрім того, що допомагає підтримувати чудову фізичну форму та підвищує тонус організму, розвиває увагу, стрімкість реакції та вміння швидко приймати рішення.

Підготував до гри і супроводжував наших учасників на змаганнях доцент Спортивного клубу КНУКіМ Максим Супруненко, який привітав молодь із Міжнародним днем студента та мотивував до перемоги, висловивши побажання завжди триматись на хвилі позитиву і вірити в себе.

Очільниця Спортклубу Наталія Батєєва приєдналась до привітань і побажала молоді успіхів не лише у спорті, але й професійному та особистому житті.

Тенісний турнір 2022 був сповнений цікавих ігрових моментів і незабутніх емоцій. Зареєструвалося в підгрупі (А), де і змагалась команда КНУКіМ, – 4 виші, а в підгрупі (В) – 3. Гра складалась із 3-х партій (до двох виграшних) у підгрупах та зі стикових зустрічей між підгрупами. Партія тривала, як завжди, до 11 очок.

Порівняно невелика кількість учасників, 5 з кожного ЗВО, анітрохи не вплинула на якість гри. Зібралися як професіонали різного рівня, так і любителі настільного тенісу. Турнір проходив за коловою системою у двох підгрупах, і шанс проявити себе був у кожної команди. Потім відбулись стикові зустрічі, під час яких відчувались справжня напруга учасників. Змагання були насичені цікавими, іноді навіть драматичними, партіями. Чотири складні тури команда університету культури змагалась за можливість зайняти призове місце, однак на КНУКіМівців цього разу чекала золота середина: студенти опинились на 4-ій позиції із 7-ми. 

Наставник спортсменів Максим Супруненко подякував молоді за гру і підкреслив, що це також хороший результат і успіх, а попереду тренування й обов’язково очікувана перемога.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року