Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Університет культури на хвилі спорту!

Дата: 10.09.2022 | Рубрика: Новини

Студентська молодь університету культури відзначила День фізичної культури і спорту, долучившись до активних тренувань онлайн.

Із нагоди свята Спортивний клуб КНУКіМ оголосив про початок занять в секціях з мініфутболу, баскетболу, плавання, волейболу, футболу, тенісу, фітнесу, аеробіки (черлідингу), тай-бо, бойових мистецтв (єдиноборств), атлетичної гімнастики та настільного тенісу. Тож кожен охочий зміг обрати улюблений вид спорту і отримати корисні фахові настанови від тренерів щодо здорового способу життя.

Очільниця клубу Наталія Батєєва від імені всіх педагогів-тренерів привітала студентство зі святом: «Нехай спорт завжди займає частинку вашого життя, укріплюючи здоров’я і даруючи хороший настрій. Бажаємо активних рухів у навчанні і творчості, здоров’я та життєвої енергії, сили, впевненості, оптимізму і бадьорості!».

Святковий день став насиченим як для студентів, які взяли участь у секційних заняттях, зміцнившись та зарядившись енергією, так і педагогів, котрі з радістю ділились знаннями й досвідом, а також отримували Подяки.

За особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту старшій викладачці, тренерці Спортивного клубу КНУКіМ Катерині Шапар вручили Подяку від голови Печерської районної в місті Києві держадміністрації.

Варто нагадати, що Катерина Олександрівна Шапар – Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, дворазова чемпіонка світу з кікбоксингу, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України, володарка Кубків світу, Європи та України. Суддя міжнародної категорії Асоціації професіональних видів єдиноборств України (АПВЄ).

«Молодь і педагоги КНУКіМ – за здоровий спосіб життя! Будемо разом наполегливо досягати успіхів. Перемога за нами!» – сказала Катерина.

Приємну подію з тренеркою розділили її колеги та учні, висловивши побажання їй міцного здоров’я, добра, нових звершень і здобутків!

Отже, якщо ви студенти університету культури і маєте бажання тримати своє тіло у чудовій фізичній формі – кваліфіковані тренери-викладачі Спортивного клубу КНУКіМ допоможуть знайти заняття до душі. Тож нехай спорт допомагає вам укріплювати здоров’я і завжди бути в тонусі.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року