Чемпіонат з настільного тенісу
В Університеті культури відбувся турнір з настільного тенісу серед студентства. На чемпіонаті зібралася молодь різного рівня підготовки. А сам турнір проходив спочатку за олімпійською системою, серед усіх зареєстрованих учасників, а вже потім 7 переможців змагалися за круговою системою, де шанс проявити мав кожен.
Чемпіонат був насичений цікавими, іноді навіть драматичними, партіями. 7 турів студенти конкурували один з одним за можливість зайняти призові місця. Грали з трьох партій, до двох перемог одного з учасників.
Молодь показала сучасний настільний теніс, у якому вся гра будується на сильному обертанні, зміні ритму, застосуванні складних подач та гри за місцем.
У нелегкій боротьбі першість здобули:
Ілля Правосуд (магістр), ФМВ, ММВ-18 – 1 місце;
Артем Будрін (І курс), ФЗГіЖ, Ж-38 – 2 місце;
Денис Олефіренко (ІІI курс), ФГРіТБ, ГРТС-66 – 3місце.
Переможці отримали почесні грамоти. І надалі будуть готуватися до наступних змагань з настільного тенісу «Під золотими куполами Печерська», серед команд студентів навчальних закладів Печерського району м. Києва, що відбудуться у КНУТД.