Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Європейський тиждень спорту 2022 у КНУКіМ

Дата: 30.09.2022 | Рубрика: Новини

Щорічно 20 вересня, починаючи з 2017 року, в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту, проведення якого було започатковано рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2015 році. Фізичне виховання, рухова активність і заняття спортом не лише підтримують здоров’я та фізичну форму молоді, а й сприяють зняттю емоційного навантаження.

Асистент Олександр Шапар проводить фізкультурну руханку зі студентами 2-го курсу факультету кіно і телебачення (ТБРа-21, ТБРа-31)

Саме тому попри воєнний стан цього року Спортивний клуб КНУКіМ, долучившись до події, влаштував у виші з 20 по 30 вересня Європейський тиждень спорту 2022, упродовж якого молодь взяла участь у фізкультурно-оздоровчих руханках і різних спортивних заходах, що відбулись у рамках відзначення Міжнародного дня студентського спорту.

А, як відомо, мета фізкультурно-оздоровчої руханки – залучення до активного відпочинку та популяризації здорового способу життя. 

Старший викладач, Заслужений майстер спорту Катерина Шапар 

Розпочали Європейський тиждень спорту 2022 викладачі Спортклубу проведенням різноманітних тренувань зі студентами спортивних секцій за видами спорту. Мотивувала до фахової взаємодії всіх учасників тижня головна організаторка заходів з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, очільниця Спортивного клубу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Батєєва.

Студентська молодь факультетів дизайну і реклами; PR, журналістики та кібербезпеки; театру, кіно та естради; івент-менеджменту та шоу-бізнесу; кіно і телебачення із задоволенням та у чудовому настрої виконувала вправи під керівництвом викладачів Спортивного клубу: старшого викладача Володимира Рожкова; доцента, кандидата педагогічних наук Максима Супруненка; доцента Наталії Ковальчук; доцента, кандидата наук з фізичного виховання та спорту Максима Ярмоленка.

Юні вболівальники футболу Давид Фридський (ФPRЖіК), Антон Перч (ФКіТБ), Михайло Вершавер (ФТКіЕ) приєдналися до зустрічі з асистентом Спортивного клубу Юрієм Гординським, який організував челендж з футболу. Саме такі активні, веселі та корисні заняття сприяють формуванню інтересу студентів до рухової активності і здорового способу життя.

Також в рамах проведення Міжнародного дня студентського спорту 2022 було проведено старшими викладачами Ольгою Коломєйцевою та Оленою Плєшаковою челенджі з аеробіки й черлідингу. 

Інформаційне заняття в онлайн-режимі з учасникми спортивної секції волейбол влаштував старший викладач Спортивного клубу Едуард Довгопол.

Загальна кількість студентів, які долучились до Європейського тижня спорту 2022 у КНУКіМ з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, склала близько 200.

Варто зазначити, що Спортивний клуб КНУКіМ пропагує спорт та рухову активність талановитій молоді Університету культури, адже фізичні заняття додають сил, енергії, слугують найкращим антидепресантом, заряджають на позитивні дії і, звичайно, на творчість.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року