Доброчинна вистава на підтримку українських захисників
Креативна молодь університету культури продовжує презентувати доброчинні мистецькі проєкти, мандруючи Україною.
Варіацію постановки «За двома зайцями» студенти майстерні Петра Ільченка та Катерини Пивоварової факультету театру, кіно та естради показали з благодійною метою на Полтавщині і Закарпатті.

Як запевняли автори, у виставі вони намагались осучаснити захоплюючий і дещо комічний сюжет, розкривши таємниці не лише героїв, але й кожного з глядачів. Таким чином, віддзеркаливши жорстоку дійсність.

Осучаснення простежується в образах різних персонажів, передусім головної героїні Проні Прокопівни, котру з вередливої паночки перетворили на боксерку, що вступає у двобій із Голохфостим і Лимерихою; а також служниці Химки, яка носить модні яскраві речі, вивчає англійську, розуміється на трендах. Актуальними є і діалог поколінь, проблеми батьків і дітей, комплекс національної меншовартості, відображені у взаємовідносинах подружжя Сірків з єдиною донькою.
І зрештою алюзією на дійсність стали вибухи у фіналі вистави і наполеглива заява Проні вирушити на війну.

Оригінальну студентську постановку побачили в містах Лубни Полтавської області та Мукачеві Закарпатської області. Під час вистави в Лубнах було зібрано 15.700 на потреби 116 бригади 147 батальйону.

Як зазначають студенти-театрали, вони й надалі продовжать допомагати захисникам власною творчістю, і згодом доброчинну виставу зіграють у Переяславі й Турійську, щоб зібрати й передати кошти українським бійцям.
